Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 18. 4.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8
4.A AkTř AkTř AkTř AkTř AkTř
4.B AkTř AkTř AkTř AkTř AkTř
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8
Krejčík Aleš - - - - Chu - - -
Buchberger Jana - - - - - - - -
Kovačičinová Martina .. BuM Koh - Žďá - - -
Kutková Sylva - - -
Machtová Věra .... Mer Rak Mer Kep - - -
Matoušová AP Marcela - - - - - -
Melíšková Martina - .. .. .. ..
Šichová Jarmila - .. .. .. -
Šimůnková Jitka Isl Ren Špí Špí - - - -
Tomsová Olga Fal Mil
Žďánská Jana .... - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bulva Martin
2 supl. (Kov) Čj 5.A 5.A
Falkenbergová Eva
1 supl. (Tom) Čj 3.A 3.A
Chuchma Tomáš
5 supl. (Kre) Tv 9.B (TVc8)+ MTV
Islová Denisa
1 supl. (Šim) Čj 1.B 1.B
1 odpadá Aj 4.A
Kepková Jana
5 supl. (MaV) Ch 8.A UPV
Kohoutová Taťána
3 supl. (Kov) M 5.A 5.A
Kokešová Radmila
před 1., 2., 4. hod dohled školička - přízemí + šatny  
Mertlíková Denisa
2 supl. (MaV) Ch 9.B UPV
4 supl. (MaV) Ch 9.C UPV
Milde Marcel
2 supl. (Tom) M 3.A 3.A
Rakouš Jan
3 supl. (MaV) Čj 6.A 6.A
Rennerová Kateřina
2 supl. (Šim) M 6.A 6.A
Strnadová AP Lucie
12:00 - 12:40 Šatna  
před 1. hod dohled 1. patro  
Špísová Radka
3 supl. (Šim) M 1.B 1.B
4 supl. (Šim) Čj 1.B 1.B
Šritrová Alena
před 4. hod dohled 2. patro  
Tomsová Olga
12:40 - 13:20 Šatna  
Vértešiová Martina
před 2., 4. hod dohled 1. patro  
Žďánská Jana
5 supl. (Kov) Čj 5.A 5.A
5 odpadá Hv 4.B
Změny v rozvrzích tříd
1.B
1 Čj 1.B supluje Isl (Šim)
3 M 1.B supluje Špí (Šim)
4 Čj 1.B supluje Špí (Šim)
3.A
1 Čj 3.A supluje Fal (Tom)
2 M 3.A supluje Mil (Tom)
4.A
2. - 3. les., 5. les., 1. les., 4. les. Akce třídy
4.B
2. - 3. les., 5. les., 4. les., 1. les. Akce třídy
5.A
2 Čj 5.A supluje BuM (Kov)
3 M 5.A supluje Koh (Kov)
5 Čj 5.A supluje Žďá (Kov)
6.A
2 M 6.A supluje Ren (Šim)
3 Čj 6.A supluje Rak (MaV)
8.A
5 Ch UPV supluje Kep (MaV)
8.C
5 Tv TVc8 MTV supluje Chu (Kre)
9.B
2 Ch UPV supluje Mer (MaV)
5 Tv TVc8 MTV supluje Chu (Kre)
9.C
4 Ch UPV supluje Mer (MaV)
Pedagogický dohled u třídy:
4.A
Hodina: 1. - 5. les., Učitel: Melíšková Martina
4.B
Hodina: 1. - 5. les., Učitel: Šichová Jarmila